Reply on: zakaznik #3673:
Oveľa horšie je, že ak sa niečo stane cyklistovi, kolobežkárovi alebo chodcovi a ten vyletí do vzduchu, tak je pomerne slušná šanca, že ak dopadne telom na ten kôl, tak ho prepichne a zabije. Už taká nehoda na karloveskej radiále pri lidli bola, tam si to odskákal motorkár.
no nečakal by som, nič proti Snine
Ja som si myslel že buď Humenné alebo Michalovce
Ma178rek
Ale ten Juh je Komárno nie??? Však nižšie sú už len Patince a tam pochybujem že MHD premáva
Jedine ešte v Komárne Harcas 1 vyzera byť o troška nižšie