Reply on: SixSixTrooper #2864:
už sme sa tu párkrát bavili o tom, že ak si vytvorím združenie, v ktorom bezdôvodne osočujem konkurenciu, neznamená to, že mám patent na pravdu ... ten článok zo Štandardu som si tiež všimol, ich bratislavská sekcia píše veľmi trefne, ale s ohľadom na nálady niektorých "diskutujúcich" som sem nedal link, lebo by som zase raz bol "červenofašista" a najnovšie už aj "Šimkovičovec" ... osobitne pozdravujem "Igiora Zlatoústeho"
Ale teda pamatam si, ze robili vyberko na novy dizajn, co sa s nim stalo? Tusi niekto?
zakaznik
https://standard.sk/800623/uz-takmer-tisicka-bratislavsky-magistrat-opat-zvysuje-pocet-pracovnych-pozicii
Sa zamestnáVallo.