Bude hlavná stanica v Stupave?
https://youtu.be/R64ns_2z-1A?si=Zpw00rmH-VCkZMut
Skúsme si trochu zakonšpirovať....
Čo takto "normalizovať" "medziplán" pre stanicu v Stupave. Vo vhodný moment v budúcnosti by sa mohol projekt stanice v Stupave modifikovať na projekt stanice na pozemkoch J&T medzi Volswagenom a diaľnicou D2.
Ak by to tak bolo, tak by som povedal, že si to chlapci dobre vymysleli a rozmýšľajú strategicky v prospech zhodnocovania svojích investícií.
https://youtu.be/R64ns_2z-1A?si=Zpw00rmH-VCkZMut
Skúsme si trochu zakonšpirovať....
Čo takto "normalizovať" "medziplán" pre stanicu v Stupave. Vo vhodný moment v budúcnosti by sa mohol projekt stanice v Stupave modifikovať na projekt stanice na pozemkoch J&T medzi Volswagenom a diaľnicou D2.Ak by to tak bolo, tak by som povedal, že si to chlapci dobre vymysleli a rozmýšľajú strategicky v prospech zhodnocovania svojích investícií.
Je tam trochu duch ŽSR.
marek1978
3. fotka je linka 60 na na zastávke Zagrebačka ul. Iveco Urbanway
4. fotka je linka 10 na ul. Poljana kneza Trpimira, MAN Lion´s city
5. fotka je odbáčajúca L8 na Zagrebačka ul.
Neviem, prečo mi to takto domieša pri odoslaní