Reply on: MatejBA #2628:
A čo sa týka prepojení SK-AT, tak si myslím, že problém bude skôr na západnej strane hranice
https://zastupitelstvo.bratislava.sk/mestske-zastupitelstvo-hlavneho-mesta-sr-bratislavy-2022-2026-zasadnutie-25042024/bod-32/

MatejBA
Keď boli 3 východo-zapadne spojenia doprava ako-tak išla, po zrušení Vajanského je to na houby a po zrušení Sancovej môžeme tak akurát chodiť cez Pezinskú babu. A keď nám do toho jedného pekného dňa padne brutálne pretazovany Prístavný most…