Reply on: 810zssk #2495:
Predstav si, že v centrách miest bývajú garáže. Napr. aby sa neparkovalo po uliciach. A na tejto strane centra nie sú. Najbližšie ku Kollarku je plesnivé stiesnené Tatracentrum.
Keď človek zaparkuje v garáži, tak nemusí 3x robiť kolečko po Špitálskej.
3pa3ck3
https://dennikn.sk/3845705/vallo-celi-kritike-za-hospodarenie-bratislavy-toto-nie-je-grecka-cesta-hodnoti-ineko/?cst=21fc0698fbfa7188f08f621fdded4448b386a1cea4b3140567348acf271deffb