Kami: hmmmm, no response... A také zaujímavé otázky si položil 
btw: to sa dá cez wap poslať taký dlhý príspevok?

btw: to sa dá cez wap poslať taký dlhý príspevok?

Toto sme si zvolili
Pozitivne zistenie, ze? :)))

Kami
Danny: ... a konecnu ma na stanici
NFC: pomoc slovenskej firme je pekna vec, ale preco mame (cestujuci) trpiet jej chyby ?
Uznavam, ze Emtest je pre SADky dobra volba. Do minuleho roka sa Emtest staral o dopravnu aj ekonomicku cast. Ponukal BCK, najnovsie aj transparenty, GPS a hlasenie. Akurat vzdy dlho trva kym sa to utrasie a funguje ako ma.
Pocul som ze prechadzaju na Windows (konecne) a budu sa starat len o dopravnu cast. Pevne verim, ze tym padom konecne doriesia aj kompatibilitu.
Na zaver este postreh laickej cestujucej k slovenskym vyrobkom - Slovbus je celkom pekny autobus, moderny, ale Granus je otrasny ...