a mam ten slubovany Robur 
k Ziline este doplnim, ze hodiny vo vozidlach a na oznacovacoch ukazovali vsetko mozne, len nie presny cas. Videl som aj cas 24:07 az 24:10
Na 4. mestskom zastupitelstve 12.3. hovoril s poslancami aj Igor Korniet. Vypocul si, ze preco nebolo dostatocne vysvetlovane ludom zvysenie cestovneho. "Dochodcovska lobby" zas chcela vediet preco sa zrusil vikendovy City bus (L100). Slubil napravu.
MHD ma denne 1808 spojov, 36 tbusov, 74 abusov a 288 zastavok.

k Ziline este doplnim, ze hodiny vo vozidlach a na oznacovacoch ukazovali vsetko mozne, len nie presny cas. Videl som aj cas 24:07 az 24:10

Na 4. mestskom zastupitelstve 12.3. hovoril s poslancami aj Igor Korniet. Vypocul si, ze preco nebolo dostatocne vysvetlovane ludom zvysenie cestovneho. "Dochodcovska lobby" zas chcela vediet preco sa zrusil vikendovy City bus (L100). Slubil napravu.
MHD ma denne 1808 spojov, 36 tbusov, 74 abusov a 288 zastavok.
Kami
Ide mi len atlas, a ten nejako nemam rad
V Ziline trocha pobeham, ale budem musiet byt "na dojazd" od Tesca, alebo carrefouru (este neviem). Mozno sa mi podari najst bus ktoremu nefunguje hlasenie