Zastavky: mne zas vyhovuje sucasnz sposob, a naopak mam problem s bratislavskym oznacovanim. Potom poznam miesto bud podla zastavok, alebo podla ulic a mam v tom chaos. A to ze jeden nazov ma aj 6 zastavok 100 m od seba, bez priameho dohladu, to ma obcas dost vytaca.
Fotky: iniciative sa medze nekladu, co sa tyka samotnej (C)SAD od nich nevidim fotky velmi realne.
nizkopodlaha: garantovana je len linka 80, druhy voz je funkcna zaloha, v ramci 25/1 (alebo 25/2 ?) jazdi vecer aj na linke 24. Cize je jedna vyhradne nizkopodlazna linka. To druhe je len bonus bez garancie. Inak 5776 uz ani netreba spominat ako autobus, to je dochodca ktoreho obsac vyvencia.
este k zastavkam: ked ma niekto dobre napady, tak sem s nimi, mozno sa nieco ujme
Fotky: iniciative sa medze nekladu, co sa tyka samotnej (C)SAD od nich nevidim fotky velmi realne.
nizkopodlaha: garantovana je len linka 80, druhy voz je funkcna zaloha, v ramci 25/1 (alebo 25/2 ?) jazdi vecer aj na linke 24. Cize je jedna vyhradne nizkopodlazna linka. To druhe je len bonus bez garancie. Inak 5776 uz ani netreba spominat ako autobus, to je dochodca ktoreho obsac vyvencia.
este k zastavkam: ked ma niekto dobre napady, tak sem s nimi, mozno sa nieco ujme

Majkl
si z BB?
Zastavky: mas 100% pravdu, je to total odveci, ale zober si, ako pomenovat zastavky na Tulskej a Moskovskej, ked tam
ziadne kolme ulice nie su. Ale taktiez si myslim, ze pokial sa to da, nazov zastavky by nemal obsahovat interpunkcne
znamienka.
Ale za uplnu blbost povazujem to ze zastavka v jednom smere sa vola "Narodny dom" a v druhom "ZST mesto". A pritom
su oproti sebe
Reklamne nazvy zastavok: tiez sa mi to velmi nepozdava, ale BBDS sa logicky snazi zohnat peniaze, kde sa da. A
konieckoncov aj v BA su reklamne zastavky (IKEA, Baumax, OLO, Marianum, Technopol).
Historia: Tiez mam nejake fotky naskenovane zo starych knih, problem je s autorskymi pravami
Graficka siet historickych liniek: He, ak to nakreslis, ... (ved neni ani sucasna)
Oznacenie nizkopodlazakov: vsak si pozri ten format cestovnych poriadkov, ved to by tam muselo byt dalsie pismeno.
A okrem toho, moze sa stat, ze 1 Agora nebude jazdit (nasadia tam 57-76) a ludia budu hubovat, ze tam ma byt
nizkopodlazak, ze je to v cestovnom poriadku, atd. Myslim, ze v Prahe maju urcitu rezervu nizkopodlazakov, tzn., ze
niekedy ti pride nizkopodlazak aj na spoji, kde ma byt stara Karosa