No to som uz k tomu vylevu pripajat nechcel, takze este doplnim zvlast.
Myslim ze pri sucasnom systeme MHD v BB pomaly bude mozne v MHD podnikat. Napriklad ako majitel "taxabusu". Co myslite?
(Taxabus - ak som to neskomolil by mala byt nejaka dodavka ktora na zoberie ludi-zastavi im hocikde a je asi o dost rychlejsia ako bus. vid napr. http://www.imhd.sk/transport/?www=clanky/riga/index)
Myslim ze pri sucasnom systeme MHD v BB pomaly bude mozne v MHD podnikat. Napriklad ako majitel "taxabusu". Co myslite?
(Taxabus - ak som to neskomolil by mala byt nejaka dodavka ktora na zoberie ludi-zastavi im hocikde a je asi o dost rychlejsia ako bus. vid napr. http://www.imhd.sk/transport/?www=clanky/riga/index)


To je pekne povedat "Spickova linka", ked to chodi raz za hodinu.
Vladimir
1. ako mozu byt cierni pasazieri pri tarife D?
2. v tarife B predsa neplati nutnost nastupu prednymi dverami - v ZA a NR platia za kazdu jazdu, no nastupuju vsetkymi dverami