V akom rozsahu az financuje Tesco vystavbu neviem, ale skusim zistit od oca. Viem ze podmienka Sad bola prispenie vacsinovej ciastky na kupu novych vozov. Dnes bolo na stavbe rusno, pretrhli vodovodne potrubie a bolo tam vody ako v bazene. Otec mal vela roboty aby to tam zvladol. Rec bude s nim az zajtra
).
Ina vec je, keby ho presunuli na novu linku 98 do Sasky
Petik
Mozno by som to potiahol este kusok dalej, zhruba k ZVT, aby cela Zvolenska cesta mohla byt obsluhovana aj z opacnej strany, ale to by uz bol asi zbytocny luxus. Plus by to chcelo postavit 1-2 lavky pre pesich... uz dnes prebehuje ponad dialnicu kvantum ludi.
Zmeny v linkove vedeni si predstavujem nasledovne:
L8 Tesco/Zvolenska cesta - Zel.stanica (celodenny celotyzdenny interval 30min)
L55 Hronsek-Vlkanova-Badin-Kremnicka-Vozovna (len v spicke/pripadne v sedle len vybrane spoje: -Zvolenska cesta-po dialnici-Micinska)
L52 po dialnici ako L55
V zastavke "Vozovna" v sedle a cez vikendy zabezpeceny tarifne zvyhodneny prestup na L2 a L3.