WMI: prepac, je to hlboke nedorozumenie. Ani ti radsej nepoviem s kym som si ta zamenil.
A aby si to na seba nevztiahla nespravna osoba, presnu adresu dotycneho nepoznam.
A aby si to na seba nevztiahla nespravna osoba, presnu adresu dotycneho nepoznam.
Ak chces uskutocnit pitvu mozes si ju ist zoskrabat z cesty:-/
Petik
Re #3602 BTW boli doby, ked sa Praha-Sliac liatela 4x denne.