Petik: ale všimni si, že aký ti vygeneruje smer - Nám. ŠM, Srnková a keď so klikneš na zastávku Horná, tak tam máš stále smer NŠM, aj keď tam už voz bol. Ďalšia vec je, že na rovnaké zastávky (Pod Rybou a Srnková) som musel dať rôzne kódy, lebo tam už nechcelo generovať odchody. Skrátka sú s tým problémy...


Majkl
Zastávkové odchody a chronometráže (jazdné doby, podľa ktorých sa počíta odchod z danej zastávky) sú robené podľa podkladov BBDS (Cestovný poriadok liniek MHD k 1.9.2002).
Systém cestovných poriadkov x,c,w,a považujem za najneprehľadnejší, aký existuje. Jediné mesto zo SR (a zrejme celej Európy), ktoré ho používa, je BB. A mrzí ma, že ľudia si naňho zvykli.
aja: 55 tu nie je a asi ani nebude. Nechcem ťa zaťažovať výkladom, ako sa robí CP pre tento web, ale jedna vec je jasná, že by mi to zabralo pol dňa, kým by som to urobil (a potom by mi to useri ešte aj ofrflali...)
Petik: tie technické veci (fonty, atď) zostanú zatiaľ tak, ako sú (je to rovnaké pre pre všetky CP na imhd - aj pre BA). Ak ti to zaberá priveľa miesta, tak si to vytlač v menšom formáte. A s tými zmenami máš absolútnu pravdu.