Arogantní vodiči na linkách 24, 25, 26.Špinavé a nekultúrne cestovanie v starých rozheganých Ikarusoch za nekresťanské ceny cestovného.Keď je vonku zima treba v ranných spojoch aspoň trochu prikúriť, nie len pri vodičovi, ktorý sedí v tričku s krátkymi rukávmi.ZAMYSLITE SA!!!!! ?
Isiel som do obchodu a niekoho som tam videl.
Kami
Na Dumbierskej su sibenicky, na Dumb. ZS dali klasicky (od vymeny pristresku bol tam len stary, vytiahnuty zo zeme).
ad Budca: od 15.10.
Mimisoft: dik