Danny: bratislavske I280 (a duplom I283) maju lepsie motory. Na mojej linke (96) jazdia spominane nevetratelne serble. Vozy po GO su v pohode.
Je fakt nepochopitelne preco sa ventilatory nepustaju. V zime malokto bufikuje, takze kosa moze byt vsade (ak sa dostatocne nezahreje motor).
Je fakt nepochopitelne preco sa ventilatory nepustaju. V zime malokto bufikuje, takze kosa moze byt vsade (ak sa dostatocne nezahreje motor).
bigmac
s vetranim v lete je problem v kazdom autobuse. bratislavske ikace nekuria z dvoch pricin: rozkradnute bufiky, ci uz teplovodne alebo teplovzdusne. spotreba na kurenie nie je nikam zanormovana a tak vodici naftou kuria len velmi malo. zaujimave, ze sadistibyvalych dz 801 a 802 mali vo svojich hrkotacoch teplo. iste, menej dveri, menej zastavok, ale bufik si pocul podstatne castejsie ako v nasom voze a hlavne si ho pocul aj vo vleku. tymto vsak nehodlam obhajovat ikarusy, mali tu byt uz len ako historicke vozy a nic ine...