Reply on: Kami #3343:
A čím budú zálohovať malý TAM, ktorý sa rád kazí? Celkove čudný krok.Na Huštáku je v oboch smeroch rozobraná polovica zastávky. Po vytrvalom daždi v tom teraz stojí voda.
Zalohovy na zalohe.
. Možno keď pod tým bude podpísané väčšie množstvo ľudí, tak sa nad tým pozastavia a pouvažujú... Hlavne im ale treba vysvetliť, AKO sa majú zastávky pomenovávať (ako to tu písal Vlado).
LUK