LUK: 213AT preradili do Brezna. 512AT je asi v dielnach.
Zato na zalohe vidat 695AR.
Zalohovy na zalohe.
Ako to vyzera na Hustaku. Este robia zastavky?
Zato na zalohe vidat 695AR.
Zalohovy na zalohe.Ako to vyzera na Hustaku. Este robia zastavky?
. Možno keď pod tým bude podpísané väčšie množstvo ľudí, tak sa nad tým pozastavia a pouvažujú... Hlavne im ale treba vysvetliť, AKO sa majú zastávky pomenovávať (ako to tu písal Vlado).
Majkl
-nikomu z BBDS by sa s tým nechcelo zapodievať
-už sú nahraté zastávky v akustickej forme po starom, čo by znamenalo, že by ich museli nahrávať odznovu.
Moj návrh na premenovanie zastávok v duchu skrátenia a zjednodušenia názvov mali na stole už v r. 2002...