Reply on: LUK #3141:
neplanoval som, ale nakoniec idem domov uz na povstanie. Urcite sa pozriem aj do Harmanca.Pre tych co necitaju transport.imhd.sk, fotky z vyletu do Ciech:
http://kamim.host.sk/foto/index.php
konkretne
http://kamim.host.sk/foto/vozy/svet/brno.php
http://kamim.host.sk/foto/vozy/svet/ov.php
http://kamim.host.sk/foto/vozy/svet/pha.php
LUK
BC-91-25 -> BB-704BM
AD Hríbik: BC-58-25. Ale stále je na ňom čitateľný pôvodný majiteľ. Ja by som doňho ale nesadol:-).