No bolo by dobre, ak by ta konkurencia donutila, aby sa s tou integraciou zacalo. Ved urcite ubudne ludi na zrychlenych spojoch ZV-BB, kedze pripravovane linky budu zastavovat vo Zvolene na Namesti a v BB na Hustaku.
Tie linky podla povodneho planu mali premavat uz od 1.4., ale na poslednu chvilu si to rozmyslelo mesto Zvolen a stiahlo svoj suhlas. Neskor opat s linkami suhlasili ale s podmienkami, ze sa nebude dat cestovat v ramci Zvolena (kedze linky kopiruju hlavne trasy MHD zo sidlisk do centra a pri lepsich cenach by urcite na tychto usekoch stracala MHD cestujucich (co strati asi aj tak)) a ze sa nebude obmedzovat rozsah MHD.
Tie linky podla povodneho planu mali premavat uz od 1.4., ale na poslednu chvilu si to rozmyslelo mesto Zvolen a stiahlo svoj suhlas. Neskor opat s linkami suhlasili ale s podmienkami, ze sa nebude dat cestovat v ramci Zvolena (kedze linky kopiruju hlavne trasy MHD zo sidlisk do centra a pri lepsich cenach by urcite na tychto usekoch stracala MHD cestujucich (co strati asi aj tak)) a ze sa nebude obmedzovat rozsah MHD.
460-049-8 BB-PO
.