Reply on: 460-049/050 EAST #2461:
a kym budes cakat postav sa pod draty niekde na Namestie Slobody. Tam si vyhliadni slecnu ktora sa bude viest v kabine trolejbusu. Zarucene sa bude v trolejbusoch vyznat (aspon ktory vodic na ktorom jazdi) a tiez ju najprv uvidis.
to iste plati aj pre harmanec, aj pre kremnicu. zial... hlavu hore, mozno sa raz dockame dratu zv-lc-rv-ke. a ked budes dobry a budes si vecer pravidelne zubky cistit, tak to sice kvalitu chrupu neovplyvni, ale jezisko nakaze a certi zdvojkolajnia celu trat. a mozno aj na 140km/h. len neviem, ci nas este budu vtedy zuby bolet
PIT
Ja viem, že ten školský spoj existuje už dlhé roky, je však smutné, že dopravca NIE JE SCHOPNÝ to správne zaznamenať do CP. L55 detto - hanba. A takýchto vecí by sa našlo...