Vie mi niekto povedat, kde mozem zistit CP na linky 34,35,36, zajtra rano cestujem a neviem sa ich dopatrat?????


Spravne (pravicove) riesenie by bolo, keby mesto ziskalo kontrolu nad MHD. Preto by poslanci VO#3 mohli venovat energiu prave na tuto zmenu.
Jedine, žeby si zámerne vyrával kópie cudzích lístkov za účelom odoberania kreditu iným. Ale to im už rovno môžeš ten lístok ukradnúť a ušetriť si "vývoj" vlastného lístka.
Majkl
Pre všetkých, ktorí nie sú v BB:
Dnes som po príchode zistil, ako momentálne fungujú vonkajšie Emtesty:
V hornom riadku je východzia zastávka, v spodnom je konečná. Paradox je, že východzia zastávka má podstatne väčší font ako cieľová!!! Samozrejme, ciele sú ťahané z tej drbnutej databázy zastávok, takže sú tam ciele typu "Starohorská, otoc." (bez mäkčeňa).