A este som sa dozvedel, ze 26 je uz definitivne zmenena kvoli neprejazdnosti Tatranskej ulice. Bude treba prerobit CP...

Preto sa snažím vyhýbať priamym konfrontáciám s "číslami". Ale možné to je, rozoberem to ešte s d3k0-m.
Petik
Odkial beriete tie udaje?
K tym anketam, mozno by to trochu zvysilo lakavost stranky aj pre ludi co zrovna nie su "postihnuti". Ludia maju ankety radi (aj ja:) )