Reply on: Kami #1637:
Ten na karlove sa nepocita, to nieje kruhovy ale obdlznikovy objazd. Inac je tam perfektne skryty a vyuzivaju ho len ty co tam byvaju. A ten "2" ale fakt kruhovy je medzy Zeleznicnou stanicou a Kauflandom. Ma pekny tvar kruhu. Cez neho prejde kazdy trolej ked ides zo zastavky na zeleznicnej stanici. Fakt, neda sa ta prehliadnut.



DzurO
dik sice aj tak neviem gde
asi som mal dobreho instruktora na vodicaku