Reply on: Cerno #1557:
v Ziline je aj casovy listok bez obmedzenia jazd - na 1 den. Inak su take okrem BA, KE aj v PO.Bol som v tom Brezne. Tolko veteranov som uz davno nevidel. Ale doprava bola husta. Nasa 596AJ jazdi na vnutromestskych linkach. Napr. Namestie - zel. stanica, ci Nemocnica - Namestie - zel. stanica. Akurat strhli nalepku MHD BB a vypli BUSE.
Dopravny podnik Brezno s.r.o. (DPB
), cize Diago ma bordovu Karosu C 734.0x. Nevidel som ziadny oznacnik, ani vyvesku. Zastavky ma spolocne s SAD.Vykusal som si 351BJ. Hlasi OK, vnutorny transparent sa meni az ked odhlasi zastavku, teda je 1 pozadu. 351 ani 352 nemaju lepene skla. Videl som aj 592 a 594. Vsak zajtra bude vypravicka.
Pred stanicou je pekny chaos, troliky stoja po celej ulici.
BTW: hoci spim, ked uz som o tej 7h v robote tak si hned zapnem iMHD. Kym sa zobudim a zacnem pracovat, uz mam diskusiu precitanu
.
Vladimír
Danny: Jeden cestujúci MHD v Martine mi rozprával, že zažil, že nejakej ženskej odmietlo odčítať jazdu, pretože jej to krákalo, že karta je prázdna. Ona napriek tomu tvrdila, že jazdy nabité mala, tak vodič mávol rukou a pustil ju. Vzápätí pristúpil k "čarovnej skrinke" dotyčný cestujúci a ono mu to pripočítalo jazdy tej ženskej. Tá potom celá zúfalá začala pomaly skákať do bitky, ale on ju predsa úmyselne neokradol! A vraj sa mu to nestalo raz