A ze aj BB mam rad ...
sliac.slovak-airports.net
...pekny den
sliac.slovak-airports.net
...pekny den
Podla mojich informacii, na Slovensku nebol vyrobca nadstavieb. Ale ak pozries katalogy vsetkych ceskych vyrobcov (mozes zacat u Sodomku) ...
BB 351 BJ ako linka 24

Petik
Re novy disign: som z toho volaky zmateny:) Ale musim povedat ze to menu vlavo (konecne tam nie je ten background, takze ked prescrollujem kus nizsie, nikdo nevidi kde surfujem) a hore sa mi paci, v tom strede mam zatial chaos. Celkovo ocenujem nove farebne spracovanie (jemnejsie farby), len nemam rad farebne posuvniky.