Reply on: Kami #1439:
Ako vravel jeden typek na zeleznici - "Tatra 148 je dobra, len mi pri stostyridsiatke (rozumej rychlosti) trasie volant..."
.
.
O take veci, akoze to jazdi potichu, ma to dost nizku podlahu a celkom prijemne sedadla, zas u nich tolko nejde.
a technologiu Skoda Ostrov.
Tak vraj pan riaditel planuje sluzobku do Plzne a Ostrova.

Petik
Re #1429: Nechcem hovorit o technickej zastaralosti, tomu nerozumiem, ale s tym dizajnom (aspon na obrazku) to nie je tak zle. IMHO je to tak na urovni novych Ikarusov. Mne sa zda ovela hnusnejsia Agora, ktorou ked mam na vyber radsej necestujem. Naopak designovo aj pohodlim sa mi pozdava 20 rokov stara (hoci trochu vylepsena) Karosa.