Celá táto logika elektrární voči DP-om sa mi zdá zvrhlá. Ale už sme to tu tuším v minulosti rozoberali.
Ten c-ckovy delenkar je ako stvoreny na solo voz, ibaze vodici 2ky striedaju smeny tak by to musel robit niekto z 6/7.
d3k0
Plz. neodpovedajte v diskusii, lebo si to aj tak neprecitam, kedze sem nechodim