Luky: lebo som ho ešte nestihol urobiť.
Cestovné poriadky linky 51 nájdeš aj na oficiálnej stránke BBDS:
www.sadbb.sk
Cestovné poriadky linky 51 nájdeš aj na oficiálnej stránke BBDS:
www.sadbb.sk
Neviem, cim to je, zeby bol nejaky rozdiel v postupe pri generalnej oprave motora na 600 a na 750 V?
Nebol.
Kami
Je rozdiel medzi GO do roku 1998 (cervene madla) a potom (zlte). To sa uz dava nova podlaha, oblozenie a pri Karosach aj casti skeletu. Na tych sa vek prejavuje malo.
Medzi 600 V a 750 V rozdiel nie je. Dokonca keby nemali meniaren na 600 V (asi 1 trat) tak by voz zrejme mohli pustit na 750 V (treba prepnut daku paku).