Papyr, Vladimír: na ev. č. som nevidel, lebo ešte nebolo nalepené (pozeral som len cez plot, lebo dostať sa do Kremničky do vozovne je horšie ako keď chceš ísť fotiť zmluvnú dopravu do US Steel)
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).
Nechcel by som to v BA

Papyr
Mimochodom, Presov este dava svoje vozy do Banskej Bystrice na generalky? Ved kvoli nizkej kvalite oprav v BBDS sa uz vsetko malo davat len do Zlineru Zlin, pretoze tam sa nestane, ze trolejbus, ktory pred generalkou nehucal a nevibroval, po generalke huci a vibruje.
Nie je to voz z ineho mesta?