Fotku som si este nepozrel. Nedalo sa mi prehliadnut ...vseobecne. Checkni to. Mozno mi blbne len prehliadac.
Najlepsie ak si fotky pozries a naskenujes co treba znova. Ono je to lepsie ako vyzera v mojom jpg.
Linka 80 v smere od Roos vobec nejde cez Karpatsku a Rudohorsku. V CP na zastavkach to nie je. Len jeden spoj tam zachadza. Co sa tyka Namestia Slobody/Zel stanice, aj som sa previezol a je to v CP. Ja som siel z Viestovej - ked som to fotil, na Nam. Slobody som voz len videl.
Stale ma trapi ci 2128 je naozaj EC5210. Nejako sa mi vyhybal. Ked som pozeral ci nie je Mercedes na 33/42, nebol tam. Ak nema zatrety stitok, da sa tam pozriet vyrobne cislo a rok vyroby.
Najlepsie ak si fotky pozries a naskenujes co treba znova. Ono je to lepsie ako vyzera v mojom jpg.
Linka 80 v smere od Roos vobec nejde cez Karpatsku a Rudohorsku. V CP na zastavkach to nie je. Len jeden spoj tam zachadza. Co sa tyka Namestia Slobody/Zel stanice, aj som sa previezol a je to v CP. Ja som siel z Viestovej - ked som to fotil, na Nam. Slobody som voz len videl.
Stale ma trapi ci 2128 je naozaj EC5210. Nejako sa mi vyhybal. Ked som pozeral ci nie je Mercedes na 33/42, nebol tam. Ak nema zatrety stitok, da sa tam pozriet vyrobne cislo a rok vyroby.

Kami
BB 868 BA je na linke 25 miesto 0559. B741 spolahlivo funguju doteraz, vraj len treba 1x mesiac premazat lozisko niekde v klbe. Maju ich generalkovat. Teraz su znicene na nich len potahz, takze to nebude problem.
CB maju kneeling, Voith 3-stup, automaticky sa naklana na zastavke + mozno rucne. Ma 2 rucne. Bez prvej neotvori dvere, druha je klasicka. Ma poistku proti pohnutiu s otvorenimi dverami. Este nema kabinu vodica, domontuju neskor. Perferktne kuri, mal to na 1ke. Rosia sa predne dvere, hadam to nejako upravia. Zastavky nehlasi, lebo nik nespojazdnil oznamovanie na vnutor transparentoch. Prepina sa rucne ako na 900.
Mam fotky aj pripravenu stranku, neviem kedy to hodim na net.
Ako chodi linka 20 stale neviem, bol som tam poziet v nedelu a nevidel som stopy autobusu. Mozno sa tam otoci, mozno nie.
Ak si si vsimol, dal som novinky na bb.imhd.sk, opravil som trasu 80, pridal 91.