Reply on: TeBeCe #1078:
vidis, ja som si zmenu vsimol az ked si ma upozornil. A mam ten trolik na fotke
Ma zjavne novy lak.Ak sa podari, tak v piatok sem dam fotkuz modreho Connecta. Cez vikend som sa zabaval s novym scanerom a kym som sa s nim naucil, bola nedela a ja som uz nestihol nascanovat ani posledne fotky.
TeBeCe
dnes som vyskusal ten Zlty expres (Turancar) NR-BA...vyborny spoj s vybornym autobusom
cestovne v spojoch NR-BA zo 106 Sk na 90 Sk...zrejme ako reakcia na konkurenciu
linkach