Este k linke 90 a redukciam.
Linka 90 je specificka tym ze primarne sluzi na spojenie Sasovej a Zvolenskej cesty. Je teda rychlou alternativou k cestovaniu s prestupom za 9,80 + 5,30. Taka 91 je darmo expres, ked nema kde predbehnut 25ku.
Redukcie su potrebne, kedze len za posledny rok klesli osoby asi o 5%. Druha vec je, ci bude CP postaveny tak aby neboli hluche miesta. Nech nechodia busy vo dvojiciach - jeden plny, druhy poloprazdny, cize v priemere sa nik netlaci
.
Konkretne nic neviem, ale drasticke zmeny by som neocakaval. Vsak v septembri uvidime.
Linka 90 je specificka tym ze primarne sluzi na spojenie Sasovej a Zvolenskej cesty. Je teda rychlou alternativou k cestovaniu s prestupom za 9,80 + 5,30. Taka 91 je darmo expres, ked nema kde predbehnut 25ku.
Redukcie su potrebne, kedze len za posledny rok klesli osoby asi o 5%. Druha vec je, ci bude CP postaveny tak aby neboli hluche miesta. Nech nechodia busy vo dvojiciach - jeden plny, druhy poloprazdny, cize v priemere sa nik netlaci
.Konkretne nic neviem, ale drasticke zmeny by som neocakaval. Vsak v septembri uvidime.
Petik
Podla mna je tam miesta dost, ale treba zobrat kus parku.
Mozno by tiez pomohlo postavit na Hustaku EXIT z dialnice v smere od Ruzomberka (povedla trafostanice). Spolu s dokoncenim toho obchvatu by to IMHO aspon jednosmerne vyrazne odlahcilo dopravu v okoli Strieborneho namestia.
Ale to uz budu asi lacnejsie tie semafory