S účinnosťou od 1.11.2010 sa v celom rozsahu ruší linka č. 17 HM Tesco - Sídl. Západ - AS - Matejovce a späť, zato sa ale môžeme tešiť na zvýšenú periodicitu spojov na linke č. 16 ? .
pri tomto tempe vyvoja tych busov, kym postavia prototyp klbaku, tak prototyp doubledeckeru uz bude po zivotnosti a vtedy akurat pride na scenu, ktory ho nahradi ?
TLeonis
Niečo trochu staršieho dáta. Akože nič proti dôchodcom, ale keď vidím, ako niektorí čakajú na tom ostrovčeku, dobre že sa na cestu nepostavia, tak sa čudujem, že ešte žiadny nedostal so spätným zrkadlom po hlave.