Reply on: djscorpion #217:
"jednotlive "kabinky"" boli uz aj na starej lanovke. Inspiroval si ma, pojdem sa nou aj ja niekedy v buducnosti previezt. Nepaci sa mi ale ta trat zabalena v "ekokosoch" (videl som na fotkach". Posobi to trochu hranato, ale ved uvidim nazivo...Teraz je v Tatrach pekne pocasie, my tu v Blave mrzneme pri -5°C, je hmla, sem-tam snezi etc...
?
*tam tak sa asi nikdy nic nedeje ...
podam info ked uz nic ine
djscorpion
Dneska som bol na novej lanovke a musim uznat, velmi milo ma to prekvapilo...Uz pri prvom vstupe do lanovky si okamzite vsimnete krasne velke okna ktore su mimochodom umiestnene aj na vrchu lanovky, tam padom je jazda este krajsia...Pracovisko vodica je velmi dobre vybavene, nechyba mu ani velky farebny monitor, ktory udava vodicovi kolko metrov ostava do ciela obidvoch lanoviek a este tam je aj ciarou zobrazene ako daleko su lanovky...v strede je vyhybka kde sa lanovky skriyia...bol to velmi pekny okamih, preto som si ho aj zaznamenal na video ☺ vsetci cestujuci boli s lanovkou spokojni, teda aspon o tom sa bavili celu jazdu ? ? ? dokonca s nami isiel aj reporter Markizackych novin, takze dneska si urcite pozriem spravy ? ? takze asi tolko ku tomu...treba rozhodne ist...ja asi pojdem aj zajtra, pretoze je akcia- obojsmerny za 100sk ?