Reply on: 810zssk #87128:
málokedy (žiaľ) mám revízorov v elek3čke, ale ak tam sú, VŽDY počujem slová, ktoré píšeš doplnené o "dámy a páni"... asi mám šťastie, hm...
napr 10 (32) 14 (33) 18 (33) 23 (SOR, 33) 25 (32) atd
popr dat linku 133 poobede
crima
Sympaticka blondinka, revizorka, az neskutocny pristup k praci. Pozdravila takmer kazdeho, koho kontrolovala, za preukazany listok podakovala. (dokonca pouzivala "Dakujem velmi pekne".) Mozno malo, ale mna (a podla reakcii aj vacsinu cestujucich) to velmi prijemne prekvapilo, niektorych dokonca sokovalo. Klobuk dole, za roky precestovane v MHD BA sa mi to stalo prvy krat. Verim, ze praca revizora je urcite psychicky narocna, ale tento zazitok ma presvedcil, ze vsetko je skutocne iba o pristupe cloveka k svojej praci.