to hroch: no myslim, ze rekonstrukcia stareho mosta sa planovala po postaveni mostu Kosicka. Teda stary most by mal byt este v prevadzek nieco okolo dvoch rokov (20-30) mesiacov. No a to by mohol fakt vydrzat este a az potom byt zrekonstrovany.
Tiez mi vadi, ze obchadzky nas obchadzaju, ale keby zistili, ze mu nic nie je -tak by som to privital. Stacilo by mozno, keby ho iba pre MHD nechali.
Tiez mi vadi, ze obchadzky nas obchadzaju, ale keby zistili, ze mu nic nie je -tak by som to privital. Stacilo by mozno, keby ho iba pre MHD nechali.
teraz je jedinecna sanca ho opravit. iba kde vziat na to prachy?
.
hroch
on by chudak urcite vydrzal este aj 50 rokov, ale na druhu stranu je mozne, ze ak sa zanedba tato sanca na rekonstrukciu, opat sa na to dlhodobo bude kaslat a bude sa cakat na nejaku tragediu. zatial sa pri havariach nikomu nic nestalo (okrem nevinneho obilia, cest jeho pamiatke - ale to by sa snad mohli do dunaja vratit kapre