Reply on: Mano #248105:
Staršie ako čo? T6 sú mladšie ako T3G i keď výzbroj majú staršiu. Ale asi je s ňou menej problémov ako s TV8. Vychádzajúc z českých skúseností, tam sa vyraďovali T3G skôr ako T6. Dokonca v Ostrave vyraďovali aj "nové skrine" T3 s výzbrojou TV8, čo už je zverstvo, keďže išlo o 18-ročné električky.
Andrej
Čo presne by som mal vedieť o spoľahlivosti tých zberačov? Ja si myslím len to, že ak by s daným modelom boli nejaké problémy, tak by som očakával že by ich vymenili za menej poruchový typ, alebo znova nasadili klasické zberače, a že posledné súpravy ktoré ich obdržali v polovici 2005 by ich vôbec nedostali. Keďže sa tak nestalo, tak celkom logicky chápem, že s nimi nemali problémy. Ak máš opačné informácie, prosím, podeľ sa o ne.