Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
uroven bezpecnosti cestovania v MHD pocas dna?

http://bratislava.sme.sk/c/7263378/takto-vandali-rozbili-okno-v-trolejbuse-zastavit-ich-chcu-kamerami.html

skoda 150,-E cize len priestupok.. a ten orangutan si odide domov len tak, aspon na 48 hodin CPZ
Reply on: Petto #200765:
Hitler chcel asi pre Dlhé Diely SS-bahn
Reply on: Tedomík #200763:
Pardon, oprava. Negatívna zmienka je prípustná ak sa jedná o bývalé vedenie...
Reply on: Tedomík #200763:
Suhlasim
http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/udajne--privretie-cestujuceho-do-dveri/
"Na informáciu, že do priestoru dverí je zakázané vstupovať počas znenia zvukového signálu „NENASTUPOVAŤ – NEVYSTUPOVAŤ“, reagoval veľmi začudovane a spýtal sa „to odkedy?“

DPB už vážne nevie o čom písať? Úroveň tlačových správ rapídne klesá na úrok kvantity. Ako dlho sa bude ešte takto spamovať? Väčšina tlačových správ je napísaná úplne nasilu.

Keď sa niekto pozrie na stránku DPB, musí byť v šoku?

Údajné privretie cestujúceho do dverí
Nehody a zle zaparkované vozidlá komplikujú plynulosť MHD
Fajčenie v priestoroch zastávok MHD je zakázané
Vyčíňanie vandalov počas víkendu
Detská kniha o verejnej doprave už v predaji!
Agresívnych cestujúcich v MHD riešila polícia
Vandali znečistili priestory zastávky MHD
a ok, aby sa nepovedalo tak tam je aj
BČK si už cestujúci môžu zakúpiť vo všetkých predajniach
Druhá súťaž na nákup nových autobusov môže pokračovať

Čo týmto všetkým chcú docieliť?

Vozíme agresívne, opité a nevychované hovadá a pokiaľ nechcete byť zabitý, znásilnený a okradnutý, vyhnite sa nám oblúkom...?

Celkom vtipné je porovnávať články v ich časopise Dopravák, kde sú IBA najlepší, najgeniálnejší, najkrajší, najsympatickejší, naj, naj, naj.... (Nedá sa to čítať dlhšie ako 2 min.) O niečom negatívnom by sme tam nenašli jedinú zmienku

a stránku DPB kde sú najhorší, najagresívnejší, najznečistenejší, najhlučnejší, najarogantnejší, naj, naj, naj.... (ktorá sa tiež nedá čítať dlhšie ako 2 min ? )
Reply on: Valec #200751:
STU SjF s tým nemala problém 😉. Keďže išlo len o cestovné pre DPB. Rozhodnutie o prijatí bolo v apríli, v júni bol prvý zápis (dalšie august+september) a so zápisom stačilo na potvrdenie. 🙂
chalani, taká sprostá otázka tribus ešte fičí? fotky na nete neboli aktualizované dva roky odvtedy je dosť nových revízorov, ak sa rozpadol budem len rád ?
Reply on: Valec #200759:
ok, vďaka všetkým ☺
Reply on: matho285 #200757:
Vypýtaš si lístok Patrónka - Z.Bystrica a priložíš kartu na ktorej máš električenku.
Reply on: Mike #200730:
ale keby chodili cez most apollo, nemeškali by toľko, pretože aj tak najväčšie zápchy sú na prístavnom moste...
Reply on: TeBeCe #200755:
#200754 vďaka obom za odpovede. Čiže pri nastúpení do autobusu SL sa stačí preukázať električenkou alebo je potrebné zakúpiť lístok (trasa Patrónka - Z. Bystrica)?
Reply on: matho285 #200754:
Mozes aj so SL aj s ZSSK bez toho, aby si potreboval nieco vybavit.
Reply on: TeBeCe #200753:
vďaka, to som nepostrehol, BID som dosiaľ nemal dôvod využívať. Ak mám električenku pre Bratislavu, môžem cestovať aj so SL alebo je potrebné k nej ešte niečo vybaviť?
Reply on: matho285 #200752:
BID priplatok uz vyse roka neexistuje...
Zdravím, je možné k platnej 3-mesačnej električenke (bude platiť ešte mesiac) doplatiť BID príplatok? Alebo je to možné len pri zakúpení?
Reply on: fanatikmhd #200746:
Ktorá VŠ ti vydá potvrdenie s platnosťou skôr ako od 1.9.? Lebo bez ohľadu na to, či sa zápis koná 2.7. alebo 21.9., študentom VŠ sa stávaš až po zápise, avšak najskôr 1.9.
Reply on: barack40 #200749:
Počas tohto obdobia nie si študentom a tak si musíš (ak chceš cestovať) vybaviť kartu dopravcu a zakúpiť PCL v plnej cene.
Reply on: 810zssk #200748:
Takže jediná možnosť, ako si na tieto dva mesiace kupovať PCL je vybaviť si kartu u dopravcu?

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.