Reply on: enumaelish #99770:
Tým by som sa netrápil. Sieť liniek DPB bola prevzatá "as is", materiál je už rok starý, tak samozrejme medzičasom nastali nejaké zmeny. A nastanú aj v budúcnosti. Plán nie je dogma na večné veky. Mimochodom, poslanci BSK uložili BID plán dopracovať (z dôvodu nedostatočných kapacít v niektorých lokalitách Záhoria).
hoppusmark01
lebo ako to tu tak čítam, jedna električka bude LBC, druhá modro-strieborná kvôli reklame, tretia bielo-červená, štvrtá krémovo-červená.. Podobne je to aj s trolejbusmi a autobusmi.. Predsa je nemyslíteľné, že sa pri každom jednom vozidle musí rozhodovať, do akého náteru pôjde..