Reply on: Marcelllooo #99673:
Zatiaľ čo električka stredoosových petržalčanov dopraví ku Trafenej husi, pod Nový most, na Kamenné nám., do Karlovej Vsi, do Podhardia, na Obchodnú, na Hlavnú stanicu, na Račianske mýto, do Nového Mesta, na Vinohrady, do Rače,(prí)mestský vlak stredoosových petržalčanov dopraví na Nivy, Pribinovu, Trnavské mýto, Slovany, Vinohrady/Predmestie, Svätý Jur, Pezinok, ostatné pri električke spomínané destinácie chýbajú a taktiež by neboli obslúžené zo stredovej osi Petržalky autobusmi a trolejbusmi, pretože doplnková doprava zväčša nepremáva súbežne s NDS MHD.
ale mne povie ze ucelovo zavadzam s 50% petrzalky...
Ike
na jednej strane pises ze je to standard (aj pri elinovej doprave) na druhej je elina barierova...
na jednej strane tvrdis ze elina by bola realizovana fusersky, no nepochybujes ze tvoj "NDS" by mal najnovsie technologie... heh presne nastruhane podla seba