riko kolko mas rokov ???? Kedze si pamatas troliky na obchodnej ?! Ja mam 30 a pamatam selico...
Akoze niekde jazdili aj dlhe ??????
No a potom prisiel vzorec 34+37+104+105+106 = 34+83...

Dnes nie je ziadna linka priamo spajajuca Racko a Technopol, skoda.
kami
Z #9802 Ono sa to moze stat aj bez rebrika. Jedneho vodica nocaka raz stopli policajti. Ako zastal pocul buchot na streche. Od polisov sa dozvedel ze mal ciernych pasazierov. Jedneho chytili, druhy usiel.