Reply on: Ámos #97346:
To čo zase napadlo Cíleka a magistrát? Poradie priorít v riešenie dopravných problémov v centre mesta by mala byť preferencia električiek v celom centre, ako aj funkčný systém parkovania a rozšírenie regulovanej zóny. A ak sa bavíme o zjednosmerneniach, poďme sa baviť aj o cyklistoch. Ale nie, my sa ideme baviť zase z pohľadu, kde sa dôraz kladie IAD.
kecho
čítaj: "Električka sa... po prejazde Starým mostom plynule napojí na existujúcu koľajovú trať na Šafárikovom a Vajanského námestí" Až na taký detail, že Vajanského je buď ulica alebo nábrežie, ale námestie určite nie, ale k veci - Prečo vyžaduješ priame spojenie práve na Šafko? Aby si tam čakal na elinu? To môžeš aj na Bosákovej, kde je z Petržalky lepšie spojenie ako na Šafko... A dá sa tam z Petržalky dostať aj napr. peši lepšie ako na Šafko.