Reply on: ditha27 #96204:
Naozaj netusim odkial by mohli mat moje udaje. Zatial mi ziaden dokument s potrebnymi udajmi neukradli, takze ja sa neobavam. Pokial mi nieco ako OP ukradnu, tak to nahlasim a s cislom preukazu si moze utierat zadok.
ditha27
Vzhladom na to,ze som sa len vcera zaregistrovala,stala sa mi tato neprijemnost s odoslanim mojho prispevku druhykrat.Slubujem,ze uz to viackrat neurobim ?