Reply on: Allredo #95914:
? moze byt ze je to Halkova a kde potom stojim z 50 na Haburskej boha us mam z otho hokej jak madar ale sak ten obchodnik tam ma este 98 51 a vytazenu linku 151 kde by sa ten 20 metrovy medved kludne uzivil
?
?
by sa na nich pozerali ako na martanov ?
?
Allredo
Re #95906 : MC Nove Mesto by mohla prenajat tie pozemky za symbolicku ciastku, vsak neviem ako a na co by vyuzivala tych par metrov a buda by sa predsa mohla dat tam k tej stene (ale nepatri to este na pozemok OD?)
...neviem preco to je tak komplikovane