Reply on: Ámos #95741:
1. neviem, predpokladam ze Hromadna znamena viac trakcii a Mestska, ze ju dotuje mesto a nie to ze to premava v ramci katastra.
http://cp.atlas.sk/Route.asp?cl=S&tt=2&i=2311&p=AT
povazujes toto za MHD?
2. to je zaujimave, lebo tiez cestujem z vychodnej casti BH okresu do zapadu BA a lepsie spojenie ako Nivy nemozem najst (21+ patronka a tam hocikam)...
ok nemozem nesuhlasit ze napr dubravka je lepsia cez hlavnu stanicu, ale povedz mi aku dolezitu destinaciu mozu mat ludia z PK v zapadnej casti BA kde NIC nie je len monofunkcne obytne obce?
Napada ma len vysokoskolsky komplex v karlovke, ale tam sa zo stanice sotva priamo dostanes, kdezto z bajkalskej nemas problem...
SL je potom cez nivy pouzitelna nie len do zap. casti BA, ale do celej zapadnej casti BSK (okres MA).
3. Vklude navrhni, velmi rad si pozriem ako ti to schvalia
a aj tak si ma nepochopil... na ZST DNV pri intervale 21 je pesia dostuppnost nekonkurencieschopna... keby bol na 21 interval polhodinu, tak by to bolo vyrovnane....
Ámos
Pre teba je stanica v DNV moc daleko. No pre Pezincanov tak daleko uz nie je. Pritom vzdialenost zo sidliska sever na ZST Pezinok je rovnaka ako vzdialenost sidliska na Eisnerovej na ZST DNV.
A argument, ze dnes vacsina Pezincanov idu na Bajkalsku a Nivy tiez nie je vhodne zvolen. Lebo otazka je ci maju na vyber?
A navrhoval si chodit peso. #95516 - "pesia dostupnost je konkurencieschopna a vyhrava" to je premna jednoznacne odporucanie chodit peso.
Argumentujes vyckavanim na bus. Akym vyckavanim. MHD v PK ma mat inetrval 15/30/15//30 cize bude robit pripoj ku kazdemu vlaku. Vystupis z vlaku a nastupis do 520 ak pojde na sever alebo do 521 a 531 ak pojde smerom k Tescu ci Lidlu alebo na linky do Modry ak pojdes smerom k poliklinike/cintorinu.
Pri ceste na vlak, si hadam vie kazdy zapamatat interval trebars :03 18 33 48 respektive : 03 33
Obv. Grinavy bude vystupovat na Pezinok zastavka.
Nemyslim si, ze PK bude platit za MHD v PK. Pojde to z rozpoctu kraja.