Aj ja sa pridávam s poďakovaním za výbornú akciu -- najmä organizátorom, ale aj všetkým _slušným_ ľuďom, čo sa zúčastnili.
Za slušných ľudí v žiadnom prípade nepovažujem tých, čo bez mihnutia oka kradli linkové tabule -- niektorí aj po štyri kusy -- alebo tie dve deti, doprevádzané nepochybne vzorným otcom či dedkom, ktoré si privlastnili každé po 600(!) pohľadníc...
Bodaj by sa nimi zadrhli... ?
Za slušných ľudí v žiadnom prípade nepovažujem tých, čo bez mihnutia oka kradli linkové tabule -- niektorí aj po štyri kusy -- alebo tie dve deti, doprevádzané nepochybne vzorným otcom či dedkom, ktoré si privlastnili každé po 600(!) pohľadníc...
Bodaj by sa nimi zadrhli... ?

Peon
Súhlasím, to by už bola jaká sranda a umocnenie nostalgickej atmosféry, keby so sirénou alebo aspoň zapnutými majákmi išiel dispečerský C3 pred Ikarusmi. ☺