Reply on: hoppusmark01 #94008:
Nejaky si narocny, ked berieme do uvahy bratislavske realie. Dochodcovia nastupuju dopredu - dozadu sa nastupovat nenaucia, tak je to naprd. A plne nizkopodlazne elektricky - hm, bolo by to pekne, mesto, ktore nema takmer ani na tie SORky, by malo kupovat plne NP elektricky, ano? Hm, dobreeee...Mimochodom, Solaris sa zastraja, ze chce zacat vyrabat elektricky. Nechcete sa s nim zmierit?
eripmav
problem by som videl najma v nasich sudoch a ich "videni sveta", pretoze to co sa moze zdat beznemu smrtelnikovi jasne: ze ked treba 8 ZV a pohotovost 8 ZV stoji napriklad 50 milionov rocne a stane sa 50 nehod rocne ked ich treba, tak naklady na jednu MU su asi 1 milion, to sa nemusi zdat samozrejme "nezavislemu" sudcovi...