Reply on: yves #93949:
podľa imhd.sk, ak som dobre pochopil, napr. v roku 1979 zhorel ikarus, ktorý bol v premávke cca rok... a neprestalo sa s nákupom ďalších 
Re #93951 Ámos: poďla zahradkara určite aj tá električka, ktorá horela, keď do nej v sobotu vrazilo auto, bola od Solarisu
keďže tvrdil niečo v tom duchu, že električka nemôže horieť ?
A vzhľadom na to by sa dali použiť akurát tak na linkách 11 a 14, z ktorých by zostala jedine 14, lebo na 11 by kapacitne nepostačovali
Ámos
Skusenosti s Karosy mi hovoria ze vodici stresne ventilatori nepustia. Keby boli na cidlo a spustili sa pri dosiahnuti istej teploty vo vozidle berem. Okna su sice vacsie ale vyklopne. Okrem ineho zevraj pri vyklopnych vetrakoch velkost nehra rolu.
Idealne by bolo toto:
http://www.dpp.cz/files/imgs/kvalita/anketa_sedacky.pdf