Ale SDAbus ma vraj staru SPZ, co 1909 nema, ale 1903 ma
Inak, cca. 15.9. bude 2-dnovy vylet do Ostravy. Cim viac clenov klubu (aj novych) pojde, tym lacnejsia cesta bude (SORom!). Pri 20 ludoch to vychadza cca. 400 Sk tam aj spat, ubytovanie cca. 150 Kc. Bude prehliadka vozovni a vozidiel (17Tr, Urbino 12, 15, Astra, atd.). Blizsie info este hodi doubleM na klubovy web klub.imhd.sk. Akurat sa tu rozsiruju take chyry, ze sa treba prihlasit do konca mesiaca. Ved uvidime...
pripadne clenom...
)
Alebo 4903.
1903 stal vo februari v ohrade, ten by to byt mohol, ale na ich stranke pisu, ze je to rocnik 1986, takze ani 1903 nesedi
Z
Ta Tatra chudera je tam uz ako inventar - chytili ju zaplavy uz v marci-vlastne stale stoji na tom istom mieste, akoby sa s nou vobec nejazdilo-ktovie preco?...Hmmm...
Rada by som sa ta opytala na jednu vec-chalani mi na schodzi spominali, ze imhd ma ako clenku este jedno dievca-si to ty, o kom hovorili?