Ide o obnovenie Bratislavského skrášlovacieho spolku. Ide oto že najprv sa treba dostať do povedomia ľudí aby sme mohli neskôr uchádzať sa o 1% z daní. A to tak, že budeme hľadať miesta v BA ktoré by sa dali nejak skrášliť a nájsť mecenáša, ktorý by to zafinancoval ale aj zobrať si do opatery nejaký menší park, napr. ten nad garážami alexia a sprístupniť ho. Všetko záleží od toho koľko nás bude a koľko dostaneme štartovné od inštitúcií. Ľ. Roman mi niečo prisľúbil. Ak bude dosť ľudí kt. si nájdu za mesiac 4 hod. voľného času pre svoje mesto tak sa bude dať spraviť toho veľa.
Tie by sa mali rozvijat rovnako ako elektricky a nahradit dalsie autobusove linky. HLAVNE (a to snad ako prve) na Zeleznu studnicku. Ako sorry, ale mam prirodu rad... A ak by neslo zaviest elektricky na Dlhe diely, rozhodne by tam mali ist trolejbusy.
.
Andrej (Anndy008)
Tym vsak nechcem povedat, ze ich netreba pouzivat. Ja by som nimi iba nahradozoval busovu dopravu, kam nemozu eliny, pripadne menej vytazene linky (oproti elinam) a hlavne by sluzili (spolu s busmi) ako napajace k rychlodraznej eline. A busy by som nechal do iba fakt okrajovych casti, kde nema ekonomicky vyznam tahat vedenie pre tbusy, ci eliny.