Reply on: Ámos #91710:
V B-vozoch električiek mali byť kamery už dávno.. Nechápem zmysel toho, načo sa potom robia GO električiek, keď je električka týždeň po GO totálne zničená.. A ak mi niekto chce hovoriť, že kamery nepomôžu, nech sa ide pozrieť na podchod žel.stanice Petržalka, kde kamery sú, a nech to porovná s inými podchodmi v meste..
drink
Ja by som "šoto" prirovnal k rádioamatérovi, ktorý si postaví vlastný zosilňovač (existuje ešte niekto taký?). Neznamená to, že to urobí horšie (často možno lepšie), ale nie je to (väčšinou) vhodné pre sériovú výrobu (kvôli cene, výrobnému postupu, údržbe, záruke a pod...)
HOWGH!